Ród vs. Ród...

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

O kurcze. Jakiś czas do tego działu nie zaglądałem a tu taka zadyma :wink:

<telefon do Pałacu Mostowskich> Henieeek ? czeeesc IKS z tej strony. No koope laaat. Słuchaaj potrzebuje ze cztery polewaczki... te takie do tłumienia rozruchów i ochładzania kibiców... mecz ? a nieeee muszę w pewnym miejscu ostudzić atmosferę... na kiedy ? no na już... OK dzięki to czekam <IKS odkłada słuchawkę>

Kilka godzin później.....

<Megafon> UWAGA ! Niestosowanie się do zaleceń MAJOR KASIEK będzie skutkowało tłumieniem emocji niesfornych wampirów wodą z polewaczek !!!

:wink: :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

Ale jaja :D

Jedni kloca sie jak dzieci, inni sie tym przejmuja i ida do innej piaskownicy :D
Luuudzie? Ile wy macie lat???
Proponuje zmienic tytul watku na Fochownia!

To by bylo na tyle... prawie, bo nie moglem sie powstrzymac :twisted:
Patent, z mierzeniem madrosci szkolnymi stopniami, godzien jest niebywalego medrca. Szczegolnie, tak malo znaczacy, element owej madrosci jak doswiadczenie zyciowe, swietnie obrazuje piatka w szkole..... z matematyki w dodatku :D
Z ciekawosci spytam. Z kartkowki czy z klasowki? :D
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Mcbet pisze:Oby tak dalej to niedlugo nie bedziemy musieli sie o nic wogule martwic.
Niby przystałem do renegatów, ale na wybicie nocników ( :wink: ) się nie zgadzam. Ja się nie zgadzam, ja protestuję... Nocnik tyż wampir i szacunek godny wampira mu się należy.Czymże by było to forum bez nich? Istniałoby wogóle?

BTW. Ludzie, wiem, że fajnie jest jak cały świat wie co myślicie o drugim userze, ale nie lepiej byłoby załatwiać takie rzeczy na pw? Normalnie nie ma tygodnia bez nowej awantury, to się już wręcz nudne robi :|
Albo załóżcie sobie Topic "Pyskówki, obrazówki"itp. i tam jeździjcie po sobie wedle uznania.
BTW2, Ludzie nie bierzcie wszystkiego tak do siebie,
BTW3 a zanim coś odpiszecie, spójrzcie w lustro i zastanówcie się, bo może to co zostało powiedziane na wasz temat skrywa ziarno prawdy?
BTW4 w niektórych przpadkach nie warto reagować na zaczepkę.
BTW5 (last one), tyle co miałem do powiedzenia w tej sprawie
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

A ja bym była za ostatecznym skończeniem tych głupich docinków i powtarzających się tłumaczeń jedno przez drugiego, że owe docinki są głupie. Po prostu koniec. End. Finito. Zobaczycie, rozwalicie forum. A potem będzie wzdychanie i brak winnych. EOT. :evil:
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Nie ludzcie sie nie zrozumieja IMHO szkoda gadac
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Jak widać ten temat po prostu nie może być otwarty. Sądzę, że na tym starczy już przepychanek, ród contra ród, osobistych uraz i skracania lub wydłużania sobie nicków. Za zamknięcie tematu podziękujcie sobie wszyscy nawzajem.

Zablokowany