Impreza z okazji premiery <Renegata>

Magazyn staroci
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Jeśli zdarzy się tak że siedzę na weekend w Warszawie, i w piątek-sobotę wieczorem trafię do Fajki, to zwykle wolny stolik się znajduje. Ale to detal, Kociarnia też może być. Tak na marginesie, pan Turek z Fajki to mój idol...
To już nas troje. Kto jeszcze?
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Dark Budyń
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2007, o 15:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Japonia
Kontakt:

Post autor: Dark Budyń »

Mieliśmy z kumplami pomysł wpadać w kombinerkach i z mp5, glok 17 i całym osprzętem na spotkanie, ale kiedy zastanawialiśmy się jak na to zareaguje amerykańska ambasada darowaliśmy sobie :P:P:P:P ale pomysł był nie kiepski :wink:
Co mam robić, jeśli niebo mnie nie chce a piekło się boi????

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Dark Budyń pisze:A czy będzie mleko i ciasteczka bo budynie po alkoholu są trochę inne i mogą się zważyć:P :wink:
Jasne! Tzn. Kociarnia nie ma w prawdzie w menu takich specjałów, na dobrą sprawę nic tam nie można zjeść, ale właściciele dbają o klientów i pozwalają, a przynajmniej kiedyś pozwalali, przynosić własny prowiant, o ile tylko zamówiło się coś do tego. Także bez obaw - skoczy się do pobliskiego spożywczaka po mleko i ciasteczka dla Ciebie Obrazek
Jeśli zdarzy się tak że siedzę na weekend w Warszawie, i w piątek-sobotę wieczorem trafię do Fajki, to zwykle wolny stolik się znajduje.
Tak? Cholera... a mnie zawsze mówią, że wszystkie miejsca zajęte. Zawsze! Czyżby to z powodu tej bójki, którą.... e, nieważne Obrazek
Ale to detal, Kociarnia też może być.
Ja tam się nie upieram. Jak będzie wolne w Fajce to nie ma sprawy. Tylko Ty pójdziesz przodem, ok? :mrgreen:
Tak na marginesie, pan Turek z Fajki to mój idol...
No mnie, powiem szczerze, wydał się odrobinę niekontaktowny. Wyprawiałam raz w Fajce urodziny, miało nawet wpaść kilka osób, a ten skurczybyk uparł się i o godzinie 14-tej nie chciał zarezerwować dla nas miejsca na 16-tą tego samego dnia :mrgreen:
Dark Budyń pisze:Mieliśmy z kumplami pomysł wpadać w kombinerkach i z mp5, glok 17 i całym osprzętem na spotkanie, ale kiedy zastanawialiśmy się jak na to zareaguje amerykańska ambasada darowaliśmy sobie :) :) :) ale pomysł był nie kiepski ;)
Amerykanie są trochę przewrażliwieni ostatnimi czasy, to fakt. Ale gdybyście zamiast kominiarek założyli arafatki, i wznosili okrzyki Allah akbar! to pewnei przymknęliby oko :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

psychotique pisze:
Dark Budyń pisze:Mieliśmy z kumplami pomysł wpadać w kombinerkach i z mp5, glok 17 i całym osprzętem na spotkanie, ale kiedy zastanawialiśmy się jak na to zareaguje amerykańska ambasada darowaliśmy sobie :) :) :) ale pomysł był nie kiepski ;)
Amerykanie są trochę przewrażliwieni ostatnimi czasy, to fakt. Ale gdybyście zamiast kominiarek założyli arafatki, i wznosili okrzyki Allah akbar! to pewnei przymknęliby oko :mrgreen:
W sumie to ja mogłabym zgarnąć mp5 i arafatke ;P
Boję się jedynie, że Nasze miłe niebieskie smerfy mogłyby nie zrozumieć, że to jest asg >.< Już raz kolege dorwali jak miał papierowy (!!) model jakiegoś karabinu maszynowego (bodajże) >.<
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Madzik: "nindże nie som mientkie"? :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Psychotique pisze:Tak? Cholera... a mnie zawsze mówią, że wszystkie miejsca zajęte. Zawsze! Czyżby to z powodu tej bójki, którą.... e, nieważne
Znaczy, ja może zaznaczę że weekend w Warszawie spędzam średnio raz na dwa miesiące. Widać tak mi się układa harmonogram wyjść że zawsze miejsca się trafiają... A zdjęcie Psychychotique widać figuruje tam w gablocie z napisem "TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY" :)
Psychotique pisze:
Eshealon pisze: Ale to detal, Kociarnia też może być.

Ja tam się nie upieram. Jak będzie wolne w Fajce to nie ma sprawy. Tylko Ty pójdziesz przodem, ok? :mrgreen:
Spoko, można spróbować. Schowasz mi się za plecami i będziesz udawał że to nie ty :D

Psychotique pisze:
Eshealon pisze: Tak na marginesie, pan Turek z Fajki to mój idol...
No mnie, powiem szczerze, wydał się odrobinę niekontaktowny. Wyprawiałam raz w Fajce urodziny, miało nawet wpaść kilka osób, a ten skurczybyk uparł się i o godzinie 14-tej nie chciał zarezerwować dla nas miejsca na 16-tą tego samego dnia :mrgreen:
Może źle mnie odebrałeś... Powiedzieć o Panu Turku że jest odrobinkę niekontaktowny to niepotrzebna subtelność... Ja mam wrażenie że on wogóle żyje nie na tej płaszczyźnie co jego klienci... Dogadanie z nim czegokolwiek to naprawde duży sukces. A że nie chce rezerwować, to nic nowego... nie jesteś sam :) Cała obsługa tego lokalu pobierała chyba szkolenie od PRL-owskich sprzedawczyń ze sklepów mięsnych.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Falka Valiarde pisze:W sumie to ja mogłabym zgarnąć mp5 i arafatke ;P
Boję się jedynie, że Nasze miłe niebieskie smerfy mogłyby nie zrozumieć, że to jest asg >.< Już raz kolege dorwali jak miał papierowy (!!) model jakiegoś karabinu maszynowego (bodajże) >.<
Ee tam, bądź dobrej myśli. Z Twoją ASG-ową mp5-tką, moim kompletem zabawkowym Mały Zamachowiec Samoboojca (TM) made in Iraq i dwiema arafatkami na pewno uda się nam zyskać przychylność panów władzów :mrgreen:
Eshealon pisze:Znaczy, ja może zaznaczę że weekend w Warszawie spędzam średnio raz na dwa miesiące. Widać tak mi się układa harmonogram wyjść że zawsze miejsca się trafiają...
To pewnei też od godziny zależy. Bo z reguły ciemną nocą tłum w Fajce trochę rzednie.
A zdjęcie Psychychotique widać figuruje tam w gablocie z napisem "TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY" :)
Żeby tylko tam.... eh, te ciągłe operacje plastyczne twarzy mnie wykończą! :mrgreen:
Psychotique pisze:Ja tam się nie upieram. Jak będzie wolne w Fajce to nie ma sprawy. Tylko Ty pójdziesz przodem, ok? :mrgreen:
Eshealon pisze: Spoko, można spróbować. Schowasz mi się za plecami i będziesz udawał że to nie ty :D
Okay - liczę na Ciebie! :mrgreen:
Eshealon pisze:Powiedzieć o Panu Turku że jest odrobinkę niekontaktowny to niepotrzebna subtelność... Ja mam wrażenie że on wogóle żyje nie na tej płaszczyźnie co jego klienci... Dogadanie z nim czegokolwiek to naprawde duży sukces. A że nie chce rezerwować, to nic nowego... nie jesteś sam :) Cała obsługa tego lokalu pobierała chyba szkolenie od PRL-owskich sprzedawczyń ze sklepów mięsnych.
No cóż, facet ma knajpę w samym Centrum, popularną, obleganą... klienci walą drzwiami i oknami, mimo że ich nie rozpieszcza... nie dziwne, że zhardział....
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Dobra, to możemy się umówić wstępnie? Proponuje o 16.00 na rogu Świętokrzyskiej i Nowego Światu, koło Empiku. Wtedy zdecydujemy gdzie idziemy. Dalej czekamy na chętnych :)
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

O, to otwarli nowy EMPIK w mieście? Fajnie! :mrgreen:

A serio; masz oczywiście na myśli róg Alei i Nowego Światu, jak mniemam?
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Madzik pisze:
A karimatą i towarzystwem pewnego renegata z okładki Szanowny Pan Nocarz nie pogardzi? To i owszem, znalazłoby się jedno wolne miejsce... :wink:
Nie pogardzi. Będzie nawet zobowiązany. Bardzo zobowiązany :D .

A co do rozgrzewki przed imprezą właściwą - będę w Warszawie koło 16.40, a że nie mam za bardzo co ze sobą zrobić, to... Chętnie. Tylko dajcie znać co, gdzie i kiedy, a oprócz tego jakiś numer kontaktowy, jakbym się zgubił.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Więc 16:00 Empik :twisted: :twisted: :twisted:
Jakieś znaki rozpoznawcze? Psychotique to arafatki ? ^.^
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Falk von Breslau pisze:A co do rozgrzewki przed imprezą właściwą - będę w Warszawie koło 16.40, a że nie mam za bardzo co ze sobą zrobić, to... Chętnie. Tylko dajcie znać co, gdzie i kiedy, a oprócz tego jakiś numer kontaktowy, jakbym się zgubił.
No jak to! Okrootny Falk von Breslau, gotów obdzierać ze skóry niewinne panienki, które w dobrej wierze zadeklarowały mu pomoc w zdobyciu upragnionych autografów, miałby się zgubić w mieścinie tak małej jak Warszawa...? :mrgreen:
Falka Valiarde pisze:Więc 16:00 Empik :twisted: :twisted: :twisted:
Właśnie tak :D
Jakieś znaki rozpoznawcze? Psychotique to arafatki ? ^.^
A jużci! Arafatki! Obrazek

Bo ten zestaw Mały Zamachowiec.... zakłada się pod ubranie, więc nie będzie go widać Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Eeee tam, od razu obdziera :roll:

OK, a jak jest usytuowany empik względem Dworca Centralnego?

Psychotique, uwierz mi, że potrafię się zgubić i o jak...
Moim znakiem rozpoznawczym jest kurtka Bundeswehry i słuchawki na uszach. I zawieszony wyraz twarzy.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Falk von Breslau pisze:Eeee tam, od razu obdziera :roll:
Czyli co, masz w zwyczaju garbować bez oskórowania? :mrgreen:
OK, a jak jest usytuowany empik względem Dworca Centralnego?
Trzeba podjechać do Ronda de Gaulla. Trzy przystanki dowolnym tramwajem w stronę Wisly, licząc od Mariotta, kóry stoi centralnie na przeciwko dworca.
Psychotique, uwierz mi, że potrafię się zgubić i to jak...
A kapiący kran wyciąga Cię w nocy z łożka? I mapę przy czytaniu też odwracasz? Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Nie budzi mnie nawet power metal puszczony prosto do ucha, mapy odwracać, nie odwracam, ale zdarzyło mi się kiedyś ze wściekłości podrzeć (nawigacja po Hamburgu - hardkor).

Poza tym ja sam nie obdzieram. Zanoszę do odpowiedniego punktu usługowego.

ODPOWIEDZ