Falkon 2007

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kane
Syn Siewcy
Syn Siewcy
Posty: 362
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 23:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kane »

Rogal pisze:
KANE: Powaga i polot :wink:
hehehe

Dzięki wszystkim za świetnie spędzone chwile.
I cóż ja mogę powiedzieć ; lubię Was mimo że Wy pijawy jesteście ;P
Do następnego razu. Mam nadzieje ze wcześniej niż na Pyrkonie :)
A odwróciwszy się,
nie ujrzałem nic.
Tylko własny cień.
Cień Anioła Śmierci.

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Kurdeeeee

kliknijcie tu:

http://www.kulturaihistoria.umcs.lublin.pl/archives/794

Macie dźwięk ?

:evil:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

Nie działa.... Jak zwykle coś musiało pójść nie tak...
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

X-76 pisze:Macie dźwięk ?
Niet. Czyli to nie kodeki :(
PS: Miło było was wszystkich spotkać.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Comment from Administrator on November 18th, 2007 pisze:
Witam. Niestety podczas nagrania Magdy padła mi bateria w kamerze i to wywolalo trochę zamieszania…jednak mam takze zapis z drugiej kamery i niedugo go tutaj dodam.
No to czekamy na wersję z dźwiękiem !
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Uff. Dotarłam. Tym razem nawet w jednym kawałku :lol:
Nie będę się rozpisywać w podziękowaniach, bo dla każdego z uczestników lista byłaby równie długa i ciut mdława w nadmiarze :roll: Powiem więc krótko, bez ceregieli: DZIĘKUJĘ.
Wszystkim za wszystko, a niektórym za jeszcze więcej :wink:
Pozdrawiam serdecznie, ściskam tych, których nie zdążyłam przed wyjazdem i zaczynam tęsknić...
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

O tej porze już chyba wszyscy na miejscu. Dzięki Wam wszystkim za Falkon, te półtora dnia i noc pośrodku. Zawsze przywraca mi to właściwą hierarchię wartości :)
Nasza prelekcja chyba wymaga osobnego opisu, więc o szczegółach następnym razem, na razie wyrazy uznania dla poniewieranego Magnusa i jego profesjonalnej improwizacji ("A ten to kto?" "Pracuje w Tesco"), Dantego - wypadłeś bardzo naturalnie i przekonywująco, Iksa - doskonała para dobry/zły policjant z Dantem, poza tym kiedy wszyscy padają na nos Iks ma zawsze zasoby energii i wyjeżdża z historiami z pogotowia, Kasiek za trzymanie preli i nadwampirze moce organizacyjne, Eshowi - za przekonywujące i skuteczne porwanie niżej podpisanej (w jednej chwili siedziałam na krześle, w drugiej byłam kilka metrów dalej z lufą przy głowie)i w ogóle wszystko.
I oczywiście Madzik, Annikki, Acerola, Aras, Rogal, Adam, Nightmer, Kai, Qadesh, Ewa, Fumiko, Kane - ma nadzieję że nie pominęłam nikogo - ściskam i walę po plecach wszystkich, bo jesteście i realizujecie swoją wąpierzowatość. Madzik zasługuje na osobne czapki z głów, generalnie za fakt istnienia, a ostatnio chociażby za to że wzgardziła hotelem, woląc spać w zatłoczonej i waniającej sali na podłodze z nami.

I jak zawsze po jakimś wąpirzym spotkaniu zaczyna mi rosnąć po kawałku ząb :)
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

No i ja dotarłam....
dziękuję wszystkim ze znowu mogłam sie z Wami spotkać :) kurde no ... dlaczego takie wyjazdy/spotkania muszą być zawsze ZAkrótkie? ...:(
była straaaasznie fajnie :)
pozdrawiam całe drzewko genealogiczne którego juz oficjalnie nie ma, oraz Tych którzy niewiadomo z jakich powodów sie na nim nie znaleźli ...i Tych pozdrawiam Tym bardziej :)
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Uwaga! Ponieważ wszyscy dotarli już do domów, zarówno Nocarze, jak i Winorośl, jak i Żywieniowiec, no i Renegaci też...

OFICJALNIE ZAMYKAM AKCJĘ "FALKON 2007"

Dziękuję wszystkim za całą pracę, jaką włożyli w przygotowania do prelekcji, za prezentacje, za organizację logistyczną i za to że znów spotkaliśmy się i dobrze bawiliśmy przy "pracy". Takie są skutki naszych służbowych wyjazdów. I tak się świetnie bawimy.

Madziku kochany: gdyby nie Ty, nic takiego nie miałoby miejsca.

Akcja agitacyjna przyniosła skutki. Teraz musimy zabrać się do działania w wirtualnej rzeczywistości i zadbać o nowych współużyszkodników forum. Do roboty!

Kai: Ja bym powiedziała że to szczęściarze! :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Ok, trochę odpocząłem, to czas na thanx'y z mojej strony:

Kai, za wspaniałą głupawkę, która mnie złapała na te kilkadziesiąt godzin, a także za to, że razem ze mną cierpiała niewygody pierwszej nocy (Kładziesz też niby ale - ona miała śpiwór, to się nie liczy:lol:

Kaśkowi, za jak zwykle gorące przywitanie. Wsiedliśmy w zły autobus i zamiast z niego wysiąść, Kasiek zaczęła mówić: "Po lewej widzicie moją uczelnia, o a tu pracowałam..." i ogólnie za to i tamto

Rogalowi, za to, że po nieudanej próbie naśladowania Pudziana poskładał mi rękę do kupy 8)

Arasowi niezastąpiony przewodnik po lublinie, choć fakt, że trochę pobłądziliśmy :wink:

Eshowi, wzmógł głupawkę i z "renegata pacyfisty" postanowił zrobić rambo, nie to, żeby mu nie wyszło..., choć w gruncie rzeczy jestem za to wdzięczny :roll: :wink:

Kładzieszowi - żywieniowiec, pełną gębą :lol:

Kaneowi - przyczynił się do tego, że pierwsza noc wyglądała jak wyglądała. Udaremnił Nasz szturm przez okno

Iksowi - "piwo się zepsuło" i ogólnie za pozytywne nazwijmy to "Iksowe" nastawienie do życia

Emsiemu

Aceroli

Magdzie, toć dzięki tobie, tak z grubsza, się to wszystko stało co się stał

I wszystkim innym, którzy się zjawili na falconie

Dobra, koniec tych podziękowań. Póki co niewygodnie mi się na
klawiaturze pisze :panna:

EDIT: jeszcze chcę podziękować, za wszelkie różnokolorowe tabletki jakie było mi dane skoosztować. W "Matrixie" mieli tylko czerwone i niebieskie :wink:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Hmmm, ja tylko powiem, że to dzięki arasow wsiedliśmy w zły autobus, bo mu się nie chciało czekać jeszcze 2 czy 3 minut na 17 i kazał nam wsiąść w 13. Więc pretensje nie do mnie. :P

Piwo się zepsuło? Włażenie przez okno? Co wyście robili tej pierwszej nocy? :D:D:D

Night: FORUM HERO 2 :D :D :D
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

Kasiek pisze: Włażenie przez okno? Co wyście robili tej pierwszej nocy? :D:D:D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: OJOJJ!
ojjj pytanie powinno brzmieć... czego NIE robiliśmy :twisted: :twisted: :twisted:

NIGHT : forum HERO!
dlaczego 2? :?: :?: niewiem o co kaman :P
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

a qadesh sie wyspał i cos zjadł więc już może napisać, jak jej fajnie było :)

zwłaszcza przy wieży JENGA, która rzeczywiście działa [Mc masz rację, i się cieszę, że nie miałeś okazji do rozciapciania tematu, bo grząski jak bagno. Kupie Ci ta linkę,może jeszcze nie teraz, ale spoko. Ty zresztą masz dar do wiszenia w róznych dziwnych miejscach 8) ]

Prela rewlacyjna, nie napiszę, ze miny ludzi wchodzących do sali - bezcenne :D:D:D:D
Przy okazji - oczywiście najlepsza część spotkania Madzik była wtedy, gdy padła kamera :twisted: :twisted: a ja i tak czasem pomacham rączkami przed AUTOREM i pomyrdam ogonkiem i zaliczę z buta, bo to węzowe spojrzenie chyba ostrzeżeniem było... :twisted:
no ale ja zadnych innych takiech tych, no... PISARZY nie znam i mimo, że nawet kolczyki kupiłam od VIPa, to dla mnie nie całkiem ludzie jeszcze są...

Jeden minus - kolorowe.
No niedobre były jak skurczybyk.
Się chyba robic nauczę, bo tak dalej byc nie może 8)

Eshem jeszcze zamiotę podłogę za reakcję na SZCZEROŚĆ :D. noo, chyba , że zetnie pozostałe 7 dredów i go po prostu nie poznam...

bujanie z boku widzę zatacza coraz szersze kręgi :),Kai, fatalna Ty... Bez czerwonej to się chyba nie pokazuj....

Rogalu, usmiechaj się czsem :P, spoko-spoko, bedzie dobrze :twisted:

Dywaniku nasz malutki, rośnij, rośnij na mangustę :P [i może popros coby Ci xywkę na arras poprawili, bo tak to tylko niepotrzebne maskowanie robisz :twisted: ]

Kane.., drogi zombiaku, daleko Ty ze swoim watykańskim akcentem nie zajedziesz :P:P

Acerolo - nie daj się tym zazdrośnikom, jeszcze będzie z Ciebie piękny motyl :D

Sir Nighcie, synie Kai, wcale po Tobie nie chodziłam :)

Magnusie - jesteś idealna ofiarą :P i podziwiam poświęcenie.. I dziękuję za pozyczki, wiem, mam duszę żebraka... i samozajeb** kolczyki z Eshem - fenks tu ju 8)

X, niestety i z BÓLEM stwierdzam, że odgłos anteny wszedł mi chyba do słownika na stałe... Zrobimy zrzutę na kurtkę dla Ciebie, nie martw się :twisted:

Córko moja Anniki, dosyć zaskoczyłaś nas konsekwencjami swojego pojawienia się,w sumie nie podejrzewałam nawet , że coś pomiedzy mną a Twoim tatą jest :twisted: Poproszę o sposób na Esha :P

Dzienkuje bardzo za Szaolina panu NIE majorowi Dantemu - wiem, że specjalnie nie myje wozu, żebysmy mogły na nim napisać trirumfalne DANTOWÓZ z błyskawicą [wzzzt!] i płomieniami.
I Twoja żona Ewa jest osobą, która powinna się częściej pojawiać - bo ona GRA w jengę, wiesz? :twisted:

Kasiek :D - ale Ty wiesz, że jesteś jedyną osobą, która może być dowódcą Nocarzy, co? No.

Alienor, pojawiaj sie zawsze :), nawet kupię keczup, żebys mogła sobie tą maseczkę robić :P

Dexterze drogi, czyść buty na nasze następne spotkanie :P [do reszty: tak, wiem, to deptanie jest raczej prymitywną zabawą, ale ja to lubię robić, hyhyhy]. Filmik bydzie. A co!

Fumiko, byłaś i naprawdę Cię widziałam, a drzewko, przynajmniej to wielkie i wspaniałe, poszło w piz away.. Więc spoko. dont wory :wink:

Adamie, masz wyrazy wdzięczności od Żywieniowca za całonocne czuwanie przy pizzy, nie wiem jak tego dokonałeś, ale Twój widok na ławce był niessssamowity :lol:

Wilku, dziękuje uprzejmie za mile spędzone chwile przy śniadaniu :P

Mekto, no byłeś, najważniejsze, nie? :D

No i oczywiście nasz Madziku, która jak przystało na Lorda Lordów uratowałaś swoje wampirzątka przed smiercią głodową :D Może kiedyś... Takie ciche marzenie... Zagrasz z nami w jengę... :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2007, o 16:01 przez Qadesh, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Ho ho, widzę, że tu się jakieś poważne związki dzieją, dzieci się pojawiają. Ale musieliście szaleć ;-)
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

majteczki w kropeczki
ŁOCHOCHOCHO!!!
niebieskie wstążeczki
ŁOCHOCHOCHO!!!
niebieski staniczek
ŁOCHOCHOCHO!!!
maluśki guziczek
ŁOCHOCHOCHO!!!

&
szpony jak zęby
zęby jak szpony
:lol:

i interpretuj to jak chcesz!!

ODPOWIEDZ