SKUTER LUMINARY

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Dexter »

Dreamy, jak masz modem, to każdy kb/s transferu jest na wagę złota (ja miewam transfer 3kb/s czasami i wtedy każde niepotrzebne dodatkowe dane to problem). Shoutbox niesamowicie zżera kilobajty na bieżąco, a do tego czyni forum niestabilnym. Nadto nie ma dla niego sensownego zastosowania - jeśli coś publicznego nie jest godne archiwizacji jako post, to lepiej tego w ogóle nie pisać.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Dreamy

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Dreamy »

Okay, jeżeli masz taki modem - rozumiem. Po prostu wydaje mi się, że czasem komuś jest głupio umieścić nowego posta wyłącznie w swojej, osobistej sprawie, a SB byłoby trochę mniej formalne. Zawsze jednak pozostają PW tak czy siak :P

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Dexter »

Zapraszam do przeczytania, tu już zawarłem swoją opinię na temat publiczności, prywatności oraz właściwego wykorzystania narzędzi forum.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Smilodon »

Cóż moja droga nikt Cie tu niczego nie uczy!! uwierz mi, że znam się "trochę" na łączach, forach i stronach internetowych!! powiedz mi dlaczego ważniejsze fora w sieci nie mają SB?? bo powoduje to niestabilność i ogólnie przeszkadza!! Wiem coś o tym w końcu od 6 lat w tym robię!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Dreamy

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Dreamy »

Tu Cię być może zaskoczę, bo pomimo tego, że jestem kobietą też znam się "trochę" na łączach i nie tylko ;) Nie ograniczam się wyłącznie do sieci. Poważne, duże fora nie mają problemów ze stabilnością i jak już coś robią to robią to porządnie ;) Będąc na zdecydowanie mniejszym forum moderatorem przez parę lat, nigdy nie mieliśmy problemów z SB, ani ogólnie z działalnością.
Nie zmienia to jednak faktu, że pomysł SB został rzucony od tak, dla rozpatrzenia także dla innych ;)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Falk »

W kwestii formalne, Smilodonie, czy mógłbyś trochę powściągnąć używanie wykrzykników? Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie jest to trochę męczące, bo jak czytam posty, w których każde zdanie jest zakończone dwoma wykrzyknikami, mam wrażenie, że mnie op...sz ;)
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Annikki »

Ej, czyżby...? Od rana żadnych PW o tym. CZYŻBY!?!?!? :twisted:
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Lupus

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Lupus »

OFFTOP

Droga Dreamy: po pierwsze, raczej to Ty "nie ucz ojca dzieci robić", i zwróć uwagę do kogo i w jakiej sprawie się zwracasz, po drugie zlituj się, używając zaimków rób to chociaż poprawnie...

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Qadesh »

czepia się i tyle... :twisted:

Lupus

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Lupus »

jak zwykle:P

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Smilodon »

<offtop>
Przepraszają chcę powiedzieć, że wybaczcie jeżeli moje posty przez wykrzykniki ciężko się czytają. postaram się poprawić i dziękuje Lupus za tego posta bo ja już dosyć miałem tego spierania się o to czy SB czy nie SB.....
</offtop>
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Dreamy

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Dreamy »

Oj Lupus, Lupus ;) Nie tylko Twój brat ma wykształcenie o podłożu informatycznym, więc daruj ;) I zwróć uwagę, że Twoja pisownia także nie jest idealna, a jakoś nikt Ci tego nie wypomina ...

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Smilodon »

<offtop>
Tylko jest jedna mała różnica pomiędzy wykształceniem, a praktyką moja droga Dreamy... można z wykształcenia być pedagogiem, a pracować w banku itd... *woot*, ale jeżeli uważasz się za specjalistkę w tym temacie to proszę bardzo... ja akurat nie uważam się za mistrza po prostu pracuje w tym i na co dzień spotykam z takimi problemami. co do łącza to mieszkając w warszawie nie masz tego problemu co ludzie mieszkający po za wielkimi miastami i wielkimi operatorami komunikacyjnymi...

Niech, każdy zajmuje się tym co umie... albo chociaż nie lubię takich "specjalistów" od wszystkiego bo mam dzięki nim co jeść. :twisted:
</offtop>
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Magnus »

I po co ta dyskusja? Było, minęło, proponuję zamknąć temat i niech wisi innym ku przestrodze spamowania przez PW. :twisted:
TKM!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: SKUTER LUMINARY

Post autor: Mcbet »

Magnus cichooooo lepiej siadaj w kacie obok mnie wcinaj popcorn podziele sie swoim ty za to zorganizuj cole i patrze jak sie rodzina kloci :d :D :D :D Jestem zlem :D :D
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

ODPOWIEDZ