Motomanewry

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Motomanewry

Post autor: Falk »

Cześć.

Jest wśród nas sporo osób zmotoryzowanych. Polskie drogi są takie, jak wszyscy wiemy i prędko się to nie zmieni. Poza tym warto cały czas podwyższać swoje umiejętności. Dlatego proponuję wycieczkę do Kielc. Czemu akurat do Kielc? Bo pod Kielcami jest Miedziana Góra, a w niej tor, na którym prowadzi szkolenia Szkoła Jazdy Subaru. W kwietniu zeszłego roku brałem udział w szkoleniu I stopnia, a teraz chciałbym sobie odświeżyć umiejętności, a że w kupie raźniej, to piszę ten temat.

Teraz garść szczegółów. Opis szkolenia jest tutaj, a terminarz tu. Kielce są w rozsądnej odległości tak od Warszawy, jak i od Krakowa.

Co wchodzi w zakres szkolenia przeczytacie na stronach, które wkleiłem wyżej. Najbliższy wolny termin to 27 października (wtorek). Radzę się pośpieszyć z zapisami, bo miejsca szybko się rozchodzą. Jak już pisałem, brałem udział w szkoleniu I stopnia i bardzo sobie chwalę. Jest to wiedza i umiejętności, która jest nie do przecenienia i uważam, że nawet doświadczeni kierowcy skorzystają ze szkolenia w SJS.

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie lub chcecie wziąć udział w szkoleniu, piszcie w tym temacie.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Motomanewry

Post autor: Alienor »

Tak jak mówiłam na privie, idea zacna i jeśli tylko odbiję się finansowo, to dam znać.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

ODPOWIEDZ