POLCON 2009 - Kto jedzie

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: POLCON 2009 - Kto jedzie

Post autor: Varjo »

1. Smoq - czwartek lub piątek przyjazd, do niedzieli - 3 miejsca w aucie
2. Krasnola - przyjeżdżam już w środę. Nie musicie mnie zgłaszać orgom w żaden sposób.
3. Delein- przyjazd w piątek, zostaje do niedzieli
4. Karll - przyjazd w piątek lub sobota nad ranem - termin pozostania nieznany ( niestety praca zawodowa nie pozwala mi na uściślenie terminów do TEGO czwartku)
5. Kurt - przyjazd j.w., do kiedy jeszcze się określę.
6. kwojcic- przyjazd w piątek po południu, wyjazd najprawdopodobniej w niedziele
7. qadesh - czwartek do niedziela, ma urlop i szaleje, a co.
8. Tel - Przyjazd w czwatek wyjazd w niedzielę - zgłoszony i zakwaterowany we własnym zakresie (więc to tylko tak żeby było wiadomo ze jestem)
9. Akia-przyjazd w piątek, wyjazd w niedziele
10. Dlahcim - od czwartku do niedzieli - jak zwykle niewidzialny :-) - zgłoszony i zakwaterowany we własnym zakresie
11. Dexter - przyjazd w czwartek lub środę (się zobaczy), wyjazd w niedzielę popołudniu
12. Dante - Sobota od rana do niedzieli do rana
13. Eva - Sobota od rana do niedzieli do rana
14. Necro - w Łodzi od poniedziałku, na terenie konwentu zapewne od środy, wyjazd w niedzielę późnym wieczorem. Minus - w sobotę od 10:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do zapewne 16:00 gram na DMP więc jestem wycięty z jakichkolwiek akcji... I dodatkowo przepraszam, że tak późno się zgłaszam.
15. Kasiula - Jeżeli nic się nie zmieni, to wyląduję w "Łodzi Kaliskiej" w czwartek o 13.17. Zgłaszać mnie orgom chyba też nie trza...Chętnie się podłączę do jakiejś akcji. *:]]]*
16. Xazax - jadę ze Smokiem
17. IKS się pojawi ;)
18. Acerola - załoga Skody Dantego
19. HubertZ - Ja także pojawię się na Polcon'ie :] W piątek wieczorem/w nocy, lub w sobote wcześnie rano ;]
20. Silmeth - czwartek-niedziela. Nie trzeba liczyć do grupy
21. Mith - czwartek-niedziela. Nie trzeba liczyć do grupy
22. Elvarel - czwartek-niedziela. Nie trzeba liczyć do grupy
23. Isine- od czwartku lub piątku do niedzieli. Jadę "prywatnie", ale jeśli się do czegoś przydam to chętnie.
24. Annikki - przyjazd sobota rano, wyjazd sobota wieczór
25. Esh - przyjazd sobota rano, wyjazd wieczorem.
26. Smil - tak samo jak Esh
27. fiu - przyjazd rano w sobote, wieczorem powrót
28. Lupus - jak wyżej:)
29. Varjo - przyjazd sobota rano, wyjazd wieczorem.
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: POLCON 2009 - Kto jedzie

Post autor: Smilodon »

1. Smoq - czwartek lub piątek przyjazd, do niedzieli - 3 miejsca w aucie
2. Krasnola - przyjeżdżam już w środę. Nie musicie mnie zgłaszać orgom w żaden sposób.
3. Delein- przyjazd w piątek, zostaje do niedzieli
4. Karll - przyjazd w piątek lub sobota nad ranem - termin pozostania nieznany ( niestety praca zawodowa nie pozwala mi na uściślenie terminów do TEGO czwartku)
5. Kurt - przyjazd j.w., do kiedy jeszcze się określę.
6. kwojcic- przyjazd w piątek po południu, wyjazd najprawdopodobniej w niedziele
7. qadesh - czwartek do niedziela, ma urlop i szaleje, a co.
8. Tel - Przyjazd w czwatek wyjazd w niedzielę - zgłoszony i zakwaterowany we własnym zakresie (więc to tylko tak żeby było wiadomo ze jestem)
9. Akia-przyjazd w piątek, wyjazd w niedziele
10. Dlahcim - od czwartku do niedzieli - jak zwykle niewidzialny :-) - zgłoszony i zakwaterowany we własnym zakresie
11. Dexter - przyjazd w czwartek lub środę (się zobaczy), wyjazd w niedzielę popołudniu
12. Dante - Sobota od rana do niedzieli do rana
13. Eva - Sobota od rana do niedzieli do rana
14. Necro - w Łodzi od poniedziałku, na terenie konwentu zapewne od środy, wyjazd w niedzielę późnym wieczorem. Minus - w sobotę od 10:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do zapewne 16:00 gram na DMP więc jestem wycięty z jakichkolwiek akcji... I dodatkowo przepraszam, że tak późno się zgłaszam.
15. Kasiula - Jeżeli nic się nie zmieni, to wyląduję w "Łodzi Kaliskiej" w czwartek o 13.17. Zgłaszać mnie orgom chyba też nie trza...Chętnie się podłączę do jakiejś akcji. *:]]]*
16. Xazax - jadę ze Smokiem
17. IKS się pojawi ;)
18. Acerola - załoga Skody Dantego
19. HubertZ - Ja także pojawię się na Polcon'ie :] W piątek wieczorem/w nocy, lub w sobote wcześnie rano ;]
20. Silmeth - czwartek-niedziela. Nie trzeba liczyć do grupy
21. Mith - czwartek-niedziela. Nie trzeba liczyć do grupy
22. Elvarel - czwartek-niedziela. Nie trzeba liczyć do grupy
23. Isine- od czwartku lub piątku do niedzieli. Jadę "prywatnie", ale jeśli się do czegoś przydam to chętnie.
24. Annikki - przyjazd sobota rano, wyjazd sobota wieczór
25. Esh - przyjazd sobota rano, wyjazd wieczorem.
26. fiu - przyjazd rano w sobote, wieczorem powrót
27. Lupus - jak wyżej:)
28. Varjo - przyjazd sobota rano, wyjazd wieczorem.[/quote]
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

ODPOWIEDZ