Niezbędnik sylwestranta

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Niezbędnik sylwestranta

Post autor: Madzik »

Mili moi,

Jako, że całkiem sporo gości nawiedzi B24, chciałabym zaproponować, by każdy uwzględnił zabranie ze sobą następujących dóbr materialnych:

- śpiwór
- ciepły koc
- karimata bądź materac
- ciepłe ciuchy
- rozpałka do drewna w ilościach hurtowych
- zapalniczka, zapałki
- kawa rozpuszczalna bądź sypana
- herbata w saszetkach
- chleb
- woda mineralna na "the day after"
- inne jedzenie i picie do woli
- nóż, widelec, talerzyk, miseczka turystyczna itepe
- papier toaletowy
- odpowiednie leki dla tych, których notorycznie boli głowa czy inne części ciała (2KC również wskazane)
- pięć zeta na szambo
- palący niech się zaopatrzą w wagony fajek

Uprzejmie ogłaszam, że tym razem zamierzam się bawić a gospodarzenie mi zbrzydło, więc wszelkie prośby, pytania tudzież interpelacje potrzebujących spotkają się co najwyżej z "ciętą ripostą". Zabezpieczcie się zatem we własnym zakresie we wszystko, czego tylko możecie potrzebować, jakbyście się samopas wybierali na Biegun Polarny albo i jeszcze dalej. Zawracanie głowy drobiazgami będę traktować, jako akt bezpośredniej i nieuzasadnionej agresji, odpowiem więc pięknym za nadobne - może się zdarzyć, że poszczuję psami ;)

Miłego Sylwestra!
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Sky
Rekrut
Rekrut
Posty: 56
Rejestracja: 16 gru 2008, o 13:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niezbędnik sylwestranta

Post autor: Sky »

A fajerwerki :mrgreen: ?
Na jeden rozkaz mój tysiąc noży podążać będzie za mym wrogiem (...)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Niezbędnik sylwestranta

Post autor: X-76 »

Moim zdaniem, niech każdy kto może jakąs rakietkę przywiezie ;)
Nie muszę wspominać, że im większa rakietka tym lepiej :twisted:
Iks weźmie zapalarkę i pierdutniemy to wszystko na raz ;)

EDIT:

Wezmę detonator czasowy i 10m cienkiego szybkiego lontu. Połączymy wszystko razem lontem, a lont połączymy z detonatorem ;>

Ja ze swojej strony zakupiłem gotową ( nie mam czasu ostatnio siedzieć w garażu) wyrzutnię. Kilkadziesiąt porządnych strzałów fajerwerkowych na wysokość około 60m :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Niezbędnik sylwestranta

Post autor: Dexter »

Cukier, cukier trzeba zorganizować. Albo miodek (to nawet lepsza opcja). Dosłodzenia herbaty, kawy; do ratowania o poranku...

Czy dla potrzebujących są jeszcze karimaty składowane dawnymi czasy w zachodnim skrzydle (niedoszły Chlewik itp.)?

Ja niestety rakietki nie przywiozę, bo już i tak mam dwa plecaki ekwipunku. Ale jakby kogoś interesowały jakieś książki o średniowieczu, Japonii czy IIWŚ, niech sie zgłasza, to dorzucę do plecaczka (już mi tak urywa kręgosłup, więc jedna czy dwie różnicy nie zrobią).

Może zorganizujemy grupowo jakoweś zakupy w Wa-wie, np. w Calafiurze? Chlebek, pasztety, twarogi, ogórki i inne takie? Nie wszyscy są zmotoryzowani, a targanie wszystkiego na plecach bywa dość męczące.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

ODPOWIEDZ