Offtop v.1.05

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Ja też już zupełnie nie wiem o co chodzi z tym rozmnażaniem ... :oops:
Czosnka

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

czosnek pisze:Ja też już zupełnie nie wiem o co chodzi z tym rozmnażaniem ... :oops:
Bo, to wiesz, jest tak: jest sobie kwiatuszek, na przyklad moze byc stokrotka. I jest motylek, na przyklad bielinek... Tak, skoro chcesz, moze byc dla przykladu bielinek kapustnik, bo to motyl dzienny z rodziny bielinkowatych. To bardzo ladny motyl, ma rozpietosc skrzydel na jakies 5-6 cm. Swoja droga wystepuje wyrazny dymorfizm plciowy. Samice maja na skrzydle pierwszej pary dwie czarne plamy, ktore nie wystepuja u samcow. Bielinki wystepuja w lasach, na polach, w ogrodach i sadach. Gasienice zeruja na roslinach z rodziny krzyzowych (Brassicaceae) takich jak kapusta, gorczyca polna, rzodkiew swierzepa i nasturcja. Bielinek moze byc szkodnikiem ogrodow warzywnych.
W warunkach klimatycznych Europy Srodkowej rocznie rozwijaja sie 2 pokolenia (maj-czerwiec i lipec-wrzesien), rzadziej 3 (dodatkowe w pazdzierniku). Samice pierwszego pokolenia skladaja jaja przewaznie na roslinach dziko rosnacych. Dopiero potomstwo kolejnego pokolenia zeruje na roslinach uprawnych.

No, teraz juz wiesz o co chodzi z tym rozmnazaniem?

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Nie, ciągle jeszcze nie bardzo wiem. Co gorsza zaczęłam się bać - czy te gąsienice nie dopadną moich główek i ząbków w ogrodzie warzywnym?

O rozmnażaniu wiem tylko tyle:
Ponieważ czosnek nie produkuje nasion, rozmnaża się poprzez zasadzenie cebulek (ząbków). Cebulki są sadzone wczesną wiosną lub późną jesienią. Należy podkreślić, że czosnek sadzony późną jesienią przynosi większe plony ponieważ czosnek potrzebuje raczej dłuższego sezonu rośnięcia (około 4 miesięcy). Jeśli czosnek jest posadzony w końcu września lub października, pod koniec listopada można zauważyć małe roślinki czosnku wystające ponad powierzchnię ziemi. Młode roślinki zimują pod śniegiem, wznawiając wzrost kiedy zaczynają topnieć śniegi. Podczas zimowego uśpienia rośliny, młode roślinki czosnku potrzebują wystawienia na chłodniejsze temperatury, tj. pomiędzy 0°C do 10°C na okres od 4 do 8 tygodni w celu wykształcenia nowych cebulek.
Ząbki czosnku należy sadzić spiczastym końcem do góry. Czosnek powinien być sadzony na co najmniej 8 cm głęboko. Czosnek potrzebuje przestrzeni, więc należy zostawiać odległość około 15 cm dookoła każdego ząbka czosnku. W połowie lata zielone łodygi czosnku należy przycinać, aby pomóc roślinie w kształtowaniu bulw...

O motylkach nic mi nie wiadomo :D .
Czosnka

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Tutaj następuje szalenie inspirująca dyskusja wycięta z wątku o Gadżetach. Bebe

A dziwisz się? To Nocnik przecież.

Oni tą rotę ślubowania znają na pamięć, bo im ją Lord wykłada na obowiązkowych indywidualnych spotkaniach. I wbija im ją do głów i innych części ciała... Tak skutecznie że nie mogą potem chodzić dłuższy czas. Nic dziwnego że im się potem źle kojarzy i nie chcą jej oglądać.

Nie zauważyłeś McBet że nasi to jakoś szybciej wstają po podaniu symbionta? :twisted: Tylko świeżo uświadomieni Nocarze leżą i leżą... :twisted:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Oj Esh Esh... nie wiem czemu, ale wiekszość Twoich wypowiedzi, które maja byc w założeniu złośliwe dla Nocarzy, kręci się wokół nocarskich tyłków :roll: Ty to jak nie o podnoszeniu mydła to o wtykaniu gdzies roty... Czyżby nocarskie 4 litery aż tak bardzo Cię interesowały ? To może Ty teletubiś jesteś ? :twisted: Niestety u Nas homo nie ma więc jesteś na straconej pozycji. :twisted:

Co do wydłużenia czasu wyświetlania roty- to OK. Skoro możliwości intelektualne Renegatów sa takie kiepskie, że nie nadążają z czytaniem to zaraz zrobię RENEGADE_VERSION :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

X-76 pisze:Oj Esh Esh... nie wiem czemu, ale wiekszość Twoich wypowiedzi, które maja byc w założeniu złośliwe dla Nocarzy, kręci się wokół nocarskich tyłków :roll: Ty to jak nie o podnoszeniu mydła to o wtykaniu gdzies roty... Czyżby nocarskie 4 litery aż tak bardzo Cię interesowały ?
Niet, po prostu mówią że to najczulszy punkt Nocarzy. Nie wiedzieć czemu :lol:

X-76 pisze:To może Ty teletubiś jesteś?


A wyglądam? :roll:
X-76 pisze:Niestety u Nas homo nie ma więc jesteś na straconej pozycji. :twisted:


Hitler też utrzymywał. Mówiąc o NSDAP.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Eshealon pisze:
X-76 pisze:To może Ty teletubiś jesteś?


A wyglądam? :roll:
Wygląd nie ma nic do rzeczy ;) :twisted: Natomiast Twoje zainteresowania nocarskimi tyłkami to i owszem :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

a moze poprostu chce wam nakopac w tylki co ?
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Jedyne co może mnie interesować w waszych pryszczatych czterech literach to wiadomość jak szybko i skutecznie je odstrzelić. :twisted:

Pozatym ja nie powiem kto obstawiał ostatnią wesołą warszawską paradę. I się tak rozszalał że do Emowa nad ranem wrócił, w nie swoich spodniach na dodatek :twisted:

Chyba nam brakowało starych docinek
Ostatnio zmieniony 29 maja 2007, o 21:40 przez Eshealon, łącznie zmieniany 1 raz.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Mcbet pisze:a moze poprostu chce wam nakopac w tylki co ?
Chcieć to on może, ale jego zainteresowania przemawiają raczej za opcją obecnie bardzo niepoprawną politycznie :lol: :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Eshealon pisze:
Chyba nam brakowało starych docinek
Faktycznie, od kiedy pewna wiewiórka nas opusciła stanowczo za spokojnie sie zrobiło ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

X-76 pisze:
Mcbet pisze:a moze poprostu chce wam nakopac w tylki co ?
Chcieć to on może, ale jego zainteresowania przemawiają raczej za opcją obecnie bardzo niepoprawną politycznie :lol: :twisted:
Znaczy się jestem na liście Wildsztajna? :twisted: :lol:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

O.... i jeszcze na dokładke tajny współpracownik byłych SB :lol: pięknieeee Esh pięknieeee :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

No tak, wydało się :oops:

A twój dziadek to służył w Wermachcie :twisted: :lol:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Ty Esh.... wyladowaliśmy w wersji 1.05 :roll: trzeba będzie jakiegoś upgrade`a zrobić :lol: :lol: :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

ODPOWIEDZ