Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek pisze:
Nie będę służył pierdolonym psom. Jestem drapieżnikiem i utalentowanym wojownikiem. Zabijam bez skrupułów. Przebudź mnie, o Pani.
Michaił, nie używamy takich słów na forum. Jeśli masz ochotę kogoś obrazić to w bardziej inteligentny sposób niż za pomocą słownictwa spod budki z piwem.

A poza tym witamy. Zasiliłeś szeregi Renegatów. Nie licz na miłosierdzie, nie licz na litość. Jedyne na co możesz liczyć to miecz Ultora który pogrąży cię na zawsze we śnie.
Prymitywne groźby.
Na litośc nie licz, ale piwa i zabawy to u nas wbród. Urra, bij nocarza!
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Wiesz co Esh? Zraniłeś moje uczucia. Zraniłeś je na wskroś. Jak możesz? To ja witam nowego wampira w gronie ogólnym nie wdając się w szczegóły a ty tak... Nieładnie.
Powiem Ultorowi!
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek pisze:Wiesz co Esh? Zraniłeś moje uczucia. Zraniłeś je na wskroś. Jak możesz? To ja witam nowego wampira w gronie ogólnym nie wdając się w szczegóły a ty tak... Nieładnie.
Powiem Ultorowi!
Znaczy się, w sumie to nie chciałem cię dotknąć w żaden sposób, ale jeśli nawet nieświadomie mogłem ukrzywdzić nocarza, to przyznaje że do żalu się nie poczuwam... :twisted: :twisted:
Ten kawałek o mieczu Ultora, to to był taki bez wdawania się w szczegóły rozumiem?

A skarż się temu wapniakowi! Tylko idąc ze skargą nie wparowywuj od razu do komnaty, tylko najpierw grzecznie zapukaj. Bo potem może być za późno, i całej waszej trójce zrobi się tak niezręcznie... :twisted: :twisted: Bo ten na kolanach nie zdąży się ubrać... :wink:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Dobra dobra, jakiemu Wapniakowi? Może ta wasza lafirynda co tylko umie tyłeczkiem zakręcić każdemu przed oczyma a miecza w dłoni utrzymać nie może, lepsza? Powodzenia. A co do tego klęczącego... Wcale nie zrobi się nikomu niezręcznie bo trójkąty są bardzo fajne :D :twisted: :D
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek pisze:Dobra dobra, jakiemu Wapniakowi? Może ta wasza lafirynda co tylko umie tyłeczkiem zakręcić każdemu przed oczyma a miecza w dłoni utrzymać nie może, lepsza? Powodzenia. A co do tego klęczącego... Wcale nie zrobi się nikomu niezręcznie bo trójkąty są bardzo fajne :D :twisted: :D
Nasza lafirynda jest słodka :D
Z resztą za jej tyłeczkiem oglądał się nawet wasz wapniak, so you now :D
A co do tego trójkątu, to myślę że panowie uznaliby twoją obecnośc za krępującą... :wink:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Wiesz... Jak raz i drugi i.... nie uznali... To : i jeszcze jeden i jeszcze raz...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Kasiek, przyjęło się jakoś, że nocarze nie mówią o prowadzeniu się Lord Dajki... tfu...! Lord Aranei.
Postuluję, żeby się tego trzymać. W końcu zasady są tym, co odróżnia nas od nich.

Esh, jak się za Was weźmiemy, jak Wam zafundujemy kompleksową odnowę biologiczną (dieta odchudzająca, renowacja uzębienia i solarium), to będzie błagać o ścięcie...

Kasiek, ja jestem baaaaardzo cięty na ortografię... Zwłaszcza, że przy obecnym stanie techniki naprawdę trzeba chcieć robić błędy (firefox 2 podkreśla błędy jak word).



EDIT
Nie będę służył pierdolonym psom. Jestem drapieżnikiem i utalentowanym wojownikiem. Zabijam bez skrupułów.
Tu nie ma co fatygować Lorda. Sami go sprzątniemy :twisted:
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Ja ze ze wzlędu na studia też. Fakt, podkreśla. I nie wiem jak można robić błędy. Dobra, już o Da... Aranei nic nie będę mówić.

Sprzątniemy go? Sprzątniemy? Naprawdę? Mogę ja? Mogę już? Proszę, kapitanie...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Drogę do zbrojowni znasz. Częstuj się :twisted:.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Tak jest!








Ale fajnie!!! Czyli jej nie zamarynowałeś?
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Michaił, stój spokojnie, jeszcze nie zdarzyło się by Kasiek kogoś trafiła...
Nie przeczę, dużo trenuje, ale sporo ma pracy bo strzela do każdego nowego renegata, przemęczenie... :wink:

Falk, a ty znowu z agresorem, chodź, napij się krwi, to przejrzysz na oczy... Make love not war... :wink:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Eshealon pisze:Michaił, stój spokojnie, jeszcze nie zdarzyło się by Kasiek kogoś trafiła...
Nie przeczę, dużo trenuje, ale sporo ma pracy bo strzela do każdego nowego renegata, przemęczenie... :wink:

Falk, a ty znowu z agresorem, chodź, napij się krwi, to przejrzysz na oczy... Make love not war... :wink:
Nie strzelam do każdego nowego renegata, bo to niezgodne z moją etyką. Jesteście takie cieniasy że trzeba poczekać sporo czasu żeby ze spokojnym sumieniem do was postrzelać bo inaczej to jak kopanie leżącego.

Make love not war? Czyżbyś chciał do Winorośli?
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek pisze:
Eshealon pisze:Michaił, stój spokojnie, jeszcze nie zdarzyło się by Kasiek kogoś trafiła...
Nie przeczę, dużo trenuje, ale sporo ma pracy bo strzela do każdego nowego renegata, przemęczenie... :wink:

Falk, a ty znowu z agresorem, chodź, napij się krwi, to przejrzysz na oczy... Make love not war... :wink:
Nie strzelam do każdego nowego renegata, bo to niezgodne z moją etyką. Jesteście takie cieniasy że trzeba poczekać sporo czasu żeby ze spokojnym sumieniem do was postrzelać bo inaczej to jak kopanie leżącego.

Make love not war? Czyżbyś chciał do Winorośli?
Halucynacje ci się udzieliły. Tak samo jak Iksowi! Co wy tam palicie że aż na wampiry działa? :D
Kasiek, przeczytaj mój post rekrutacyjny do renegów, zrozumiesz :D
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Esh, z całym szacunkiem... Ja hetero jestem... A agresor... No cóż, czasem mi się taka czerwona lampka w głowie zapala :twisted: .

Kasiek, Wiewiórki nie zamarynowałem - mimo mych rozlicznych talentów kulinarnych nie gotuję gryzoni. Zbyt ciężko się je filetuje :twisted: .
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Falk von Breslau pisze:Esh, z całym szacunkiem... Ja hetero jestem... A agresor... No cóż, czasem mi się taka czerwona lampka w głowie zapala :twisted:
Cóż...rozumiem twoją radość z bycia heteroseksualistą, ale na twoim miejscu nie posuwałbym się aż do takiej ostentacji. W końcu u was to niewskazane :wink:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

ODPOWIEDZ